S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Potvrzením súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Posielame:
Platobné metódy:
Sme spoľahlivá firma!


10x prečo nakupovať u nás?


1. Naše autodiely patria medzi najlacnejšie na internete..


2.
Cez 20 000 autodilelov Škoda


3.
Cez 9 000 náradia, prípravkov a vybavenie dielne


4.
Tisíce autodoplnkov i ťažných zariadení


5. Tovary originálne, ale aj lacnejšie druhovýroby


6.
ZADARMO výmena tovaru za iný (aj lacnejšie)!


7.
Možnosť vrátenia tovaru do 60-tich dní!


8.
Zasielame k vám domov aj na predajne.


9.
Reklamácie? Pri zreteľnej chybe materiálu IHNEĎ zasielame nový tovar!


10.
Poradíme Vám!

Nesnažíme sa len predať diel, ktorý Vám potom k ničomu nebude, poradíme Vám cez telefón alebo email, ktorý diel bude pasovať na Vaše auto (aj cez VIN kód) a ponúkneme Vám mnohokrát viac variantov značiek - cien!Sortiment v ponuce:

kliknutím na značku zobrazíte info o značke


a dalšie

KONTAKTY

Autonar czech s.r.o.
IČ: 08955417, DIČ: CZ08955417
napíšte nám
info@autodiely-na-skodu.sk

TOVAR V AKCII

cena 39,2 EUR (999,2 CZK)
skladom
cena 275,9 EUR (7 036,5 CZK)
skladom

NOVINKY

arr3Nový eshop (01/2020)Predstavujeme nový eshop: - tisíce nových autodielov i kategorií - 9 800 nového náradia,... arr3Autodíly na zahraniční vozy! (08/2014)Rozšiřujeme sortiment! Vzhledem k tomu, že se soustředíme především na vozy Škoda, není v našich... arr3Repasovaná turbodmychadla! (07/2011)Jsme schopni dodat zrepasované turbodmychadlo nejen na vozy škoda! Cena 323 Eur! Repasovaná...

Najpredávanejši

cena 4,2 EUR (107,1 CZK)
skladom
cena 2,4 EUR (60,4 CZK)
skladom
cena 38,3 EUR (976,4 CZK)
nie je skladom (na objednávku)

Obchodné podmienky, reklamácie » Reklamačný formulár
Reklamačný formulár, odstúpenie

Reklamačný formulár ke stažení zde

 

1. Všeobecné ustanovenia

Tento reklamačný poriadok upravuje práva a povinnosti medzi predávajúcim, tj. Autonar czech s.r.o. (www.autodiely-na-skodu.sk), Mštěnovice 30, Lešná 756 41, ďalej len "predávajúci", na strane jednej a kupujúcimi na strane druhej.

Pri riešení reklamácie kupujúceho maloobchodného spotrebiteľa sa postupuje podľa z.č. 40/1964 Zb. a z.č. 634/1992 Zb. a súvisiacimi právnymi predpismi.

Pri riešení reklamácie kupujúceho podnikateľa (veľkoobchod) sa reklamácia rieši podľa z.č. 513/1991 Zb. a súvisiacich právnych predpisov.

Kupujúci spotrebiteľ aj podnikateľ je povinný sa zoznámiť s reklamačným poriadkom a obchodnými podmienkami ešte pred objednaním tovaru.2. Doba záruky

Dĺžka záruky, pokiaľ nie je uvedené inak, je štandardných 24 mesiacov. Výnimkou môžu byť napríklad repasovaná turbodúchadla so zárukou 1 rok, niektoré podvozkové diely so zárukou 3 roky alebo ťažné zariadenia s doživotnou zárukou atď.

Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia alebo vyzdvihnutia tovaru.

V prípade výmeny tovaru začína nová záručná doba okamihom prevzatia nového tovaru.3. Záručné podmienky

Kupujúci je povinný, aby bezprostredne pri dodaní skontroloval spolu s dopravcom stav balíka (počet balíkov, neporušenosť balíka a pásky, poškodenie krabice). Kupujúci je oprávnený odmietnuť prevzatie zásielky, ktorá nie je v zhode s kúpnou zmluvou tým, že zásielka je napr. Neúplná alebo poškodená a uviesť ju u prepravcu ako poškzenou alebo neúplnú. Pokiaľ takto poškodenú zásielku kupujúci od prepravcu prevezme, je nevyhnutné poškodenie popísať v odovzdávacom protokole prepravcu.

Záruku nie je možné uplatniť v týchto prípadoch:

vypršaním záručnej lehoty

mechanického poškodenia, neodbornej inštalácie, neodborného zaobchádzania či obsluhy, zanedbanie bežnej starostlivosti

tovar bol poškodený prírodnými živlami alebo vyššou mocou.

Chyby spôsobené bežným užívaním

Tovar odovzdaný k reklamácii bude testovaný iba na závadu uvedenú kupujúcim (v reklamačnom formulári). Pre uvedenie závady požadujeme písomnú formu v reklamačnom formulári.


4. Postup vybavenia reklamácie

Kupujúci doručí na vlastné náklady a riziko reklamovaný tovar na adresu eshopu, tj. Autonar czech s.r.o., Mštěnovice 30, Lešná 756 41, CZ. S tovarom je nutné poslať riadne vyplnený reklamačný protokol a faktúru a to buď emailom alebo priložený v balíkov

Firma Autonar czech s.r.o. posúdi reklamovanú chybu a rozhodne o dôvodnosti reklamácie, pokiaľ je to možné, ihneď. Pri zreteľné vade výrobku alebo materiálu výrobku zasielame ihneď tovar nový!

V prípade, že predávajúci nebude schopný určiť, či ak sa jedná o vadu výrobku alebo neodborné zaobchádzanie či iný dôvod, ktorý by mohol podliehať neuplatnení reklamácie, predávajúci zašle výrobok na posúdenie výrobcovi a u kupujúceho spotrebiteľa je predávajúci povinný celú reklamáciu vybaviť do 30 prac. dní. U kupujúceho podnikateľa sa predávajúci bude riadiť podľa z.č. 513/1991 Zb. a súvisiacich právnych predpisov.

Tridsaťdňová lehota na vybavenie reklamácie začína plynúť dňom nasledujúcim po uplatnení reklamácie kupujúcim. Lehota určená podľa dní začína dňom obdržania reklamovaného tovaru spolu s riadne vyplneným formulárom a faktúrou.


Predávajúci má právo po kladne vybavenej reklamácii na výmenu tovaru za rovnaké alebo v podobnej cenovej relácii. Avšak do úvahy pripadajú aj tieto riešenia kladne vybavenej reklamácie:

- výmena tovaru za rovnaké (nové)

- oprava reklamovaného tovaru, ak tovar možno opraviť

- výmena tovaru za iný v podobnej cenovej relácii


po vzájomnej dohode, vrátenie peňazí za vyreklamovaný tovar (tento krok nám po prvej reklamácii zákon neukladá, ale pri slušnom rokovaní zákazníka sme v někteých prípadoch aj na tento krok ochotní pristúpiť.)

 

 

Reklamačný formulár ke stažení zde