S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Potvrzením súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Posielame:
Platobné metódy:
Sme spoľahlivá firma!


10x prečo nakupovať u nás?


1. Naše autodiely patria medzi najlacnejšie na internete..


2.
Cez 20 000 autodilelov Škoda


3.
Cez 9 000 náradia, prípravkov a vybavenie dielne


4.
Tisíce autodoplnkov i ťažných zariadení


5. Tovary originálne, ale aj lacnejšie druhovýroby


6.
ZADARMO výmena tovaru za iný (aj lacnejšie)!


7.
Možnosť vrátenia tovaru do 60-tich dní!


8.
Zasielame k vám domov aj na predajne.


9.
Reklamácie? Pri zreteľnej chybe materiálu IHNEĎ zasielame nový tovar!


10.
Poradíme Vám!

Nesnažíme sa len predať diel, ktorý Vám potom k ničomu nebude, poradíme Vám cez telefón alebo email, ktorý diel bude pasovať na Vaše auto (aj cez VIN kód) a ponúkneme Vám mnohokrát viac variantov značiek - cien!Sortiment v ponuce:

kliknutím na značku zobrazíte info o značke


a dalšie

KONTAKTY

Autonar czech s.r.o.
IČ: 08955417, DIČ: CZ08955417
napíšte nám
info@autodiely-na-skodu.sk

TOVAR V AKCII

cena 27,1 EUR (691,0 CZK)
skladom

NOVINKY

arr3Nový eshop (01/2020)Predstavujeme nový eshop: - tisíce nových autodielov i kategorií - 9 800 nového náradia,... arr3Autodíly na zahraniční vozy! (08/2014)Rozšiřujeme sortiment! Vzhledem k tomu, že se soustředíme především na vozy Škoda, není v našich... arr3Repasovaná turbodmychadla! (07/2011)Jsme schopni dodat zrepasované turbodmychadlo nejen na vozy škoda! Cena 323 Eur! Repasovaná...

Obchodné podmienky, reklamácie » Reklamačný formulár
Reklamačný formulár, odstúpenie

Záručné podmienky dle obchodních podmienok zde

Reklamačný formulár ke stažení zde

 

1. Všeobecné ustanovenia

Tento reklamačný poriadok upravuje práva a povinnosti medzi predávajúcim, tj. Michal Hlavica (www.autodiely-na-skodu.sk), Mštěnovice 30, Lešná 756 41, ďalej len "predávajúci", na strane jednej a kupujúcimi na strane druhej.

Pri riešení reklamácie kupujúceho maloobchodného spotrebiteľa sa postupuje podľa z.č. 40/1964 Zb. a z.č. 634/1992 Zb. a súvisiacimi právnymi predpismi.

Pri riešení reklamácie kupujúceho podnikateľa (veľkoobchod) sa reklamácia rieši podľa z.č. 513/1991 Zb. a súvisiacich právnych predpisov.

Kupujúci spotrebiteľ aj podnikateľ je povinný sa zoznámiť s reklamačným poriadkom a obchodnými podmienkami ešte pred objednaním tovaru.2. Doba záruky

Dĺžka záruky, pokiaľ nie je uvedené inak, je štandardných 24 mesiacov. Výnimkou môžu byť napríklad repasovaná turbodúchadla so zárukou 1 rok, niektoré podvozkové diely so zárukou 3 roky alebo ťažné zariadenia s doživotnou zárukou atď.

Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia alebo vyzdvihnutia tovaru.

V prípade výmeny tovaru začína nová záručná doba okamihom prevzatia nového tovaru.3. Záručné podmienky

Kupujúci je povinný, aby bezprostredne pri dodaní skontroloval spolu s dopravcom stav balíka (počet balíkov, neporušenosť balíka a pásky, poškodenie krabice). Kupujúci je oprávnený odmietnuť prevzatie zásielky, ktorá nie je v zhode s kúpnou zmluvou tým, že zásielka je napr. Neúplná alebo poškodená a uviesť ju u prepravcu ako poškzenou alebo neúplnú. Pokiaľ takto poškodenú zásielku kupujúci od prepravcu prevezme, je nevyhnutné poškodenie popísať v odovzdávacom protokole prepravcu.

Záruku nie je možné uplatniť v týchto prípadoch:

vypršaním záručnej lehoty

mechanického poškodenia, neodbornej inštalácie, neodborného zaobchádzania či obsluhy, zanedbanie bežnej starostlivosti

tovar bol poškodený prírodnými živlami alebo vyššou mocou.

Chyby spôsobené bežným užívaním

Tovar odovzdaný k reklamácii bude testovaný iba na závadu uvedenú kupujúcim (v reklamačnom formulári). Pre uvedenie závady požadujeme písomnú formu v reklamačnom formulári.


4. Postup vybavenia reklamácie

Kupujúci doručí na vlastné náklady a riziko reklamovaný tovar na adresu eshopu, tj. Michal Hlavica, Mštěnovice 30, Lešná 756 41. S tovarom je nutné poslať riadne vyplnený reklamačný protokol a faktúru a to buď emailom alebo priložený v balíkov

Eshop www.autodiley-na-skodu.sk posúdi reklamovanú chybu a rozhodne o dôvodnosti reklamácie, pokiaľ je to možné, ihneď. Pri zreteľné vade výrobku alebo materiálu výrobku zasielame ihneď tovar nový!

V prípade, že predávajúci nebude schopný určiť, či ak sa jedná o vadu výrobku alebo neodborné zaobchádzanie či iný dôvod, ktorý by mohol podliehať neuplatnení reklamácie, predávajúci zašle výrobok na posúdenie výrobcovi a u kupujúceho spotrebiteľa je predávajúci povinný celú reklamáciu vybaviť do 30 prac. dní. U kupujúceho podnikateľa sa predávajúci bude riadiť podľa z.č. 513/1991 Zb. a súvisiacich právnych predpisov.

Tridsaťdňová lehota na vybavenie reklamácie začína plynúť dňom nasledujúcim po uplatnení reklamácie kupujúcim. Lehota určená podľa dní začína dňom obdržania reklamovaného tovaru spolu s riadne vyplneným formulárom a faktúrou.


Predávajúci má právo po kladne vybavenej reklamácii na výmenu tovaru za rovnaké alebo v podobnej cenovej relácii. Avšak do úvahy pripadajú aj tieto riešenia kladne vybavenej reklamácie:

výmena tovaru za rovnaké (nové)

oprava reklamovaného tovaru, ak tovar možno opraviť

výmena tovaru za iný v podobnej cenovej relácii

vrátenie peňazí

po vzájomnej dohode, vrátenie peňazí za vyreklamovaný tovar (tento krok nám po prvej reklamácii zákon neukladá, ale pri slušnom rokovaní zákazníka sme v někteých prípadoch aj na tento krok ochotní pristúpiť.)

 

 

Záručné podmienky dle obchodních podmienok zde

Reklamačný formulár ke stažení zde